Pousada Villa Taina - Arraial D'Ajuda, Bahia
| Wi-Fi | Πισίνα Πισίνα Infinity | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Αθλητικές δραστηριότητες Υδάτινο πάρκο Ένα γήπεδο τέννις Wind surfing Κατάδυση Ψάρεμα Κανό Ποδηλασία Πεζοπορία Τραπέζια για Μπιλιάρδο Πίνγκ-πόνγκ | Σπα & Ευεξία Σπα και κέντρο ευεξίας Περιποιήσεις ομορφιάς Μασάζ σε όλο το σώμα Μασάζ κεφαλής Μανικιούρ | Φαγητό/Ποτό Εστιατόριο Σνακ μπαρ στην πισίνα |
| Συνεδριακές εγκαταστάσεις Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες Παιδικός μπουφές Παιδική πισίνα Δωμάτιο παιχνιδιών Παιχνίδια | Πρωινό Πρωινό στο δωμάτιο |
Κατά τη διαμονή στην Pousada Villa Taina - Arraial D'Ajuda, Bahia Πόρτο Σεγκούρο με 10 δωμάτια οι επισκέπτες μπορούν να ασχοληθούν με κανό, τένις επί χόρτου και πινγκ πονγκ ή να επισκεφθούν το Centro Historico de Porto Seguro, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.
Η βίλα βρίσκεται σε παραλιακή τοποθεσία, απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Πόρτο Σεγκούρο, ενώ φυσικά αξιοθέατα, όπως το Οικολογικό Πάρκο Arraial d'Ajuda είναι σε απόσταση 2 χλμ.
Το κατάλυμα με θέα στην πισίνα προσφέρει σύγχρονα μέσα, όπως δωρεάν ασύρματο internet και τηλεόραση. Τα μπάνια επίσης διαθέτουν στεγνωτήρα μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και μεγάλες πετσέτες μπάνιου για περισσότερη άνεση.
Για την άνεση των επισκεπτών επίσης προσφέρονται μίνι μπαρ. Μια από τις επιλογές για φαγητό είναι Bistro d'Oliveira που σερβίρει πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Στους επισκέπτες προσφέρονται θεραπείες, όπως μανικιούρ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Άλκοχολ Φούτμπριτζ1,8 χλμ.
- Παραλία D'Ajuda1,6 χλμ.
- Fisherman's Beach2 χλμ.
- Rio Sail1,3 χλμ.
- Praia do Pitanga1,8 χλμ.
- Ponta do Apaga Fogo950 μ.
- Aracaipe Beach750 μ.
- Praia dos Pescadores1,9 χλμ.
- Παραλία Apaga Fogo500 μ.
- Αεροδρόμια
- Πόρτο Σεγκούρο Αεροδρόμιο7 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- Υπηρεσία θυρωρού
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Αποθήκευση αποσκευών
- Ιδιωτική παραλία
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Πρωινό στο δωμάτιο
- Εστιατόριο
- Σνακ μπαρ στην πισίνα
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
- Δείπνο
- Ειδικά διαιτητικά μενού
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα Infinity
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Υδάτινο πάρκο
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Σπα και κέντρο ευεξίας
- Μανικιούρ
- Περιποιήσεις ομορφιάς
- Μασάζ κεφαλής
- Μασάζ σε όλο το σώμα
- Μασάζ πελμάτων
- Wind surfing
- Κατάδυση
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ποδηλασία
- Ένα γήπεδο τέννις
- Τραπέζια για Μπιλιάρδο
- Πίνγκ-πόνγκ
- Γυμναστής
- Ψάρεμα
- Πισίνα με θέα
- Ρηχή πισίνα
- Υπηρεσίες μακιγιάζ
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
- Υπηρεσία δωματίου
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
- Ποτό καλωσορίσματος
- Εγκαταστάσεις συναντήσεων/ συμποσίων
- Φαξ/φωτοτυπικό
- Happy hour
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Χώρος ενδυμασίας
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Φύλαξη παιδιών
- Παιδικός μπουφές
- Παιδική πισίνα
- Παιχνίδια
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πόρτο Σεγκούρο από η Pousada Villa Taina - Arraial D'Ajuda, Bahia;
Η Pousada Villa Taina - Arraial D'Ajuda, Bahia απέχει 5 χλμ. από το Πόρτο Σεγκούρο. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Pousada Villa Taina - Arraial D'Ajuda, Bahia;
Το κόστος διαμονής σε η Pousada Villa Taina - Arraial D'Ajuda, Bahia αποτελεί 143$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Pousada Villa Taina - Arraial D'Ajuda, Bahia;
Η Pousada Villa Taina - Arraial D'Ajuda, Bahia δέχεται μόνο Visa και Maestro. - ❓
Το παραθαλάσσιο κατάλυμα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της το παραθαλάσσιο κατάλυμα θα απολαύσουν πισίνα. - ❓
Προσφέρεται πρωϊνό σε η βίλα;
Ναι, η βίλα σερβίρει χορτοφαγικό πρωινό. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Pousada Villa Taina - Arraial D'Ajuda, Bahia;
Οι πελάτες της η Pousada Villa Taina - Arraial D'Ajuda, Bahia είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.